Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 177 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 55.9 bg/Lt |
| Tork | 260 Nm @ 3750 dev/dak 191.77 lb.-ft. @ 3750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 3165 cm3 193.14 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 93.4 mm 3.68 in. |
| Silindir içi vuruş | 77 mm 3.03 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |