Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 280 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 80.7 bg/Lt |
| Tork | 355 Nm @ 4700 dev/dak 261.83 lb.-ft. @ 4700 dev/dak |
| Maksimum motor hızı | 6800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | J35Y6 |
| Motor hacmi | 3471 cm3 211.81 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 93 mm 3.66 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC, i-VTEC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.4 Lt 5.71 US qt | 4.75 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7.13 Lt 7.53 US qt | 6.27 UK qt |