Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 57 bg @ 8500 dev/dak |
| Litre başına güç | 94.1 bg/Lt |
| Tork | 51 Nm @ 5500 dev/dak 37.62 lb.-ft. @ 5500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 606 cm3 36.98 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 54.61 mm 2.15 in. |
| Silindir içi vuruş | 65.02 mm 2.56 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.2 Lt 3.38 US qt | 2.82 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |