Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 46 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 70.1 bg/Lt |
| Tork | 59 Nm @ 5000 dev/dak 43.52 lb.-ft. @ 5000 dev/dak |
| Motor düzeni | Orta, enine |
| Motor hacmi | 656 cm3 40.03 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 66 mm 2.6 in. |
| Silindir içi vuruş | 64 mm 2.52 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |