Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 121 bg @ 6600 dev/dak |
| Litre başına güç | 80.8 bg/Lt |
| Tork | 145 Nm @ 4300 dev/dak 106.95 lb.-ft. @ 4300 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 15ZF |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73 mm 2.87 in. |
| Silindir içi vuruş | 89.5 mm 3.52 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC, i-VTEC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |