Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 189 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 71.2 bg/Lt |
| Tork | 246 Nm @ 4000 dev/dak 181.44 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Mu / G6EA |
| Motor hacmi | 2656 cm3 162.08 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 86.7 mm 3.41 in. |
| Silindir içi vuruş | 75 mm 2.95 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.4:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.5 Lt 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| soğutma sıvısı | 10.7 Lt 11.31 US qt | 9.41 UK qt |