Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 197 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 89.6 bg/Lt |
| Tork | 436 Nm @ 2000 dev/dak 321.58 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2199 cm3 134.19 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85.4 mm 3.36 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.7 Lt 7.08 US qt | 5.9 UK qt |
| soğutma sıvısı | 9.8 Lt 10.36 US qt | 8.62 UK qt |