Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 192 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 66.2 bg/Lt |
| Tork | 343 Nm @ 1750-3500 dev/dak 252.98 lb.-ft. @ 1750-3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | J3 |
| Motor hacmi | 2902 cm3 177.09 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 97.1 mm 3.82 in. |
| Silindir içi vuruş | 98 mm 3.86 in. |
| Sıkıştırma oranı | 18.4:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| soğutma sıvısı | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |