Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 200 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 91 bg/Lt |
| Tork | 440 Nm @ 1750-2750 dev/dak 324.53 lb.-ft. @ 1750-2750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | D4HB |
| Motor hacmi | 2199 cm3 134.19 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85.4 mm 3.36 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 6.3 Lt 6.66 US qt | 5.54 UK qt |
| soğutma sıvısı | 12.1 Lt 12.79 US qt | 10.65 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |