| Nissan Avenir (W10) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 145 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 72.6 bg/Lt |
| Tork | 179 Nm @ 4800 dev/dak 132.02 lb.-ft. @ 4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 86 mm 3.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |