| Nissan Avenir (W11) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 91 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 46.1 bg/Lt |
| Tork | 179 Nm @ 4800 dev/dak 132.02 lb.-ft. @ 4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1973 cm3 120.4 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84.5 mm 3.33 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 22.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |