| Nissan Cefiro (32) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 155 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 77.6 bg/Lt |
| Tork | 186 Nm @ 4400 dev/dak 137.19 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 78 mm 3.07 in. |
| Silindir içi vuruş | 69.7 mm 2.74 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |