| Nissan Cefiro (33) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 210 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 84.2 bg/Lt |
| Tork | 264 Nm @ 4400 dev/dak 194.72 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 2495 cm3 152.25 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 73.3 mm 2.89 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |