| Nissan Cherry (N12) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 60 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 47.2 bg/Lt |
| Tork | 100 Nm @ 3600 dev/dak 73.76 lb.-ft. @ 3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | E13 |
| Motor hacmi | 1270 cm3 77.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 76 mm 2.99 in. |
| Silindir içi vuruş | 70 mm 2.76 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.9 Lt 4.12 US qt | 3.43 UK qt |