| Nissan Cube (Z10) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 101 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 74.9 bg/Lt |
| Tork | 123 Nm @ 4400 dev/dak 90.72 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1348 cm3 82.26 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72 mm 2.83 in. |
| Silindir içi vuruş | 82.8 mm 3.26 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |