| Nissan Cube (Z10) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 85 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 66.7 bg/Lt |
| Tork | 120 Nm @ 4000 dev/dak 88.51 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1275 cm3 77.81 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 71 mm 2.8 in. |
| Silindir içi vuruş | 80.5 mm 3.17 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |