| Nissan Cube (Z11) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 109 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 72.8 bg/Lt |
| Tork | 148 Nm @ 4400 dev/dak 109.16 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73.6 mm 2.9 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |