| Nissan Cube (Z12) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 122 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 67.9 bg/Lt |
| Tork | 172 Nm @ 4800 dev/dak 126.86 lb.-ft. @ 4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | MR18DE |
| Motor hacmi | 1798 cm3 109.72 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 81.1 mm 3.19 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.1 Lt 4.33 US qt | 3.61 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7.1 Lt 7.5 US qt | 6.25 UK qt |