| Nissan Figaro Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 76 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 77 bg/Lt |
| Tork | 106 Nm @ 4400 dev/dak 78.18 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 987 cm3 60.23 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 68 mm 2.68 in. |
| Silindir içi vuruş | 68 mm 2.68 in. |
| Motor aspirasyonu | Mekanik süperşarj |
| Valf yapısı | SOHC |