| Nissan Laurel (E-HC35/E-GC35) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 200 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 80 bg/Lt |
| Tork | 255 Nm @ 4000 dev/dak 188.08 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2499 cm3 152.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 71.7 mm 2.82 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |