| Nissan Laurel (E-HC35/E-GC35) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 101 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 35.7 bg/Lt |
| Tork | 179 Nm @ 2400 dev/dak 132.02 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2826 cm3 172.45 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 83 mm 3.27 in. |
| Sıkıştırma oranı | 22.4:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |