| Nissan Leopard (F31) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 255 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 86.1 bg/Lt |
| Tork | 343 Nm @ 3200 dev/dak 252.98 lb.-ft. @ 3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2960 cm3 180.63 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 83 mm 3.27 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | DOHC |