| Nissan Maxima I (G910) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 120 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 50.1 bg/Lt |
| Tork | 182 Nm @ 2800 dev/dak 134.24 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2393 cm3 146.03 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 73.7 mm 2.9 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |