| Nissan Maxima I (G910) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 81 bg @ 4600 dev/dak |
| Litre başına güç | 29 bg/Lt |
| Tork | 163 Nm @ 2400 dev/dak 120.22 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2793 cm3 170.44 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84.5 mm 3.33 in. |
| Silindir içi vuruş | 83 mm 3.27 in. |
| Sıkıştırma oranı | 22.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |