| Nissan Moco Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 54 bg @ 6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 82.1 bg/Lt |
| Tork | 63 Nm @ 3500 dev/dak 46.47 lb.-ft. @ 3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 658 cm3 40.15 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 68 mm 2.68 in. |
| Silindir içi vuruş | 60.6 mm 2.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |