| Nissan Navara II (D22) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 148 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 62 bg/Lt |
| Tork | 208 Nm @ 4000 dev/dak 153.41 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2389 cm3 145.79 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |