| Nissan Navara II (D22) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 148 bg @ 3400 dev/dak |
| Litre başına güç | 50.1 bg/Lt |
| Tork | 314 Nm @ 2000 dev/dak 231.59 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2953 cm3 180.2 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 96 mm 3.78 in. |
| Silindir içi vuruş | 102 mm 4.02 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | DOHC |