| Nissan Note II (E12, facelift 2017) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 98 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 81.8 bg/Lt |
| Tork | 142 Nm @ 4400 dev/dak 104.73 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HR12DDR |
| Motor hacmi | 1198 cm3 73.11 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78 mm 3.07 in. |
| Silindir içi vuruş | 83.6 mm 3.29 in. |
| Sıkıştırma oranı | 12:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |