| Nissan Note II (E12, facelift 2017) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 140 bg @ 6400 dev/dak |
| Litre başına güç | 87.7 bg/Lt |
| Tork | 163 Nm @ 4800 dev/dak 120.22 lb.-ft. @ 4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HR16DE |
| Motor hacmi | 1597 cm3 97.45 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78 mm 3.07 in. |
| Silindir içi vuruş | 83.6 mm 3.29 in. |
| Sıkıştırma oranı | 11.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |