| Nissan Quest (DN11) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 151 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 51 bg/Lt |
| Tork | 235 Nm @ 4400 dev/dak 173.33 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2960 cm3 180.63 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 87 mm 3.43 in. |
| Silindir içi vuruş | 83 mm 3.27 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |