| Nissan Vanette Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 105 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 44 bg/Lt |
| Tork | 186 Nm @ 2400 dev/dak 137.19 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2388 cm3 145.72 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Tek noktadan enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |