Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 75 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 55.1 bg/Lt |
| Tork | 120 Nm @ 3400 dev/dak 88.51 lb.-ft. @ 3400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | KFW TU3JP |
| Motor hacmi | 1361 cm3 83.05 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 77 mm 3.03 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.3 Lt 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |