Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 68 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 48.6 bg/Lt |
| Tork | 160 Nm @ 1750 dev/dak 118.01 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 8HZ DV4TD, 8HX DV4TD |
| Motor hacmi | 1398 cm3 85.31 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73.7 mm 2.9 in. |
| Silindir içi vuruş | 82 mm 3.23 in. |
| Sıkıştırma oranı | 17.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.8 Lt 4.02 US qt | 3.34 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |