Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 88 bg @ 5250 dev/dak |
| Litre başına güç | 64.7 bg/Lt |
| Tork | 133 Nm @ 3250 dev/dak 98.1 lb.-ft. @ 3250 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | KFU ET3J4 |
| Motor hacmi | 1361 cm3 83.05 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 77 mm 3.03 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 2.75 Lt 2.91 US qt | 2.42 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.8 Lt 6.13 US qt | 5.1 UK qt |