| Renault Espace II (J63) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 150 bg @ 5400 dev/dak |
| Litre başına güç | 52.7 bg/Lt |
| Tork | 225 Nm @ 2500 dev/dak 165.95 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | Z7W |
| Motor hacmi | 2849 cm3 173.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 91 mm 3.58 in. |
| Silindir içi vuruş | 73 mm 2.87 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 7 Lt 7.4 US qt | 6.16 UK qt |
| soğutma sıvısı | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |