| Renault Espace V (Phase II, 2020) Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 200 bg @ 3500 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 1750 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | M9R 650 |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |