Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 140 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 105.1 bg/Lt |
| Tork | 240 Nm @ 1600 dev/dak 177.01 lb.-ft. @ 1600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | H5H 470 |
| Motor hacmi | 1332 cm3 81.28 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 72.2 mm 2.84 in. |
| Silindir içi vuruş | 81.3 mm 3.2 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.5 Lt 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop SistemiPartikül filtresi |