Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 205 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 126.7 bg/Lt |
| Tork | 280 Nm @ 2400 dev/dak 206.52 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | M5M 450 |
| Motor hacmi | 1618 cm3 98.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 79.7 mm 3.14 in. |
| Silindir içi vuruş | 81.1 mm 3.19 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |