Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 69 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 69.1 bg/Lt |
| Tork | 93 Nm @ 3800 dev/dak 68.59 lb.-ft. @ 3800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 1KR-FE |
| Motor hacmi | 998 cm3 60.9 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 71 mm 2.8 in. |
| Silindir içi vuruş | 84 mm 3.31 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.1 Lt 3.28 US qt | 2.73 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4.5 Lt 4.76 US qt | 3.96 UK qt |