Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 90 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 66 bg/Lt |
| Tork | 190 Nm @ 1800-3000 dev/dak 140.14 lb.-ft. @ 1800-3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 1ND-TV |
| Motor hacmi | 1364 cm3 83.24 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73 mm 2.87 in. |
| Silindir içi vuruş | 81.5 mm 3.21 in. |
| Sıkıştırma oranı | 17.9:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.2 Lt 4.44 US qt | 3.7 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |