Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 91 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 61.1 bg/Lt |
| Tork | 120 Nm @ 3800-4800 dev/dak 88.51 lb.-ft. @ 3800-4800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | M15A-FXE |
| Motor hacmi | 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 80.5 mm 3.17 in. |
| Silindir içi vuruş | 97.6 mm 3.84 in. |
| Sıkıştırma oranı | 14:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor yağı kapasitesi | 3.6 Lt 3.8 US qt | 3.17 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.1 Lt 5.39 US qt | 4.49 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |