Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 150 bg @ 5700 dev/dak |
| Litre başına güç | 84.2 bg/Lt |
| Tork | 210 Nm @ 1750 dev/dak 154.89 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | AWD |
| Motor hacmi | 1781 cm3 108.68 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 86.4 mm 3.4 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 5 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.35 Lt 4.6 US qt | 3.83 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |