Motor Performans Verileri
Bu modelin motor gücü, tork, motor hacmi ve performans verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Güç | 102 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 63.9 bg/Lt |
| Tork | 148 Nm @ 3800 dev/dak 109.16 lb.-ft. @ 3800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | BSE, BSF |
| Motor hacmi | 1595 cm3 97.33 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 77.4 mm 3.05 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.5 Lt 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |