| Volvo 66 Combi Motor Performans | Değerler |
|---|---|
| Güç | 57 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 44.2 bg/Lt |
| Tork | 94 Nm @ 2800 dev/dak 69.33 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | B130E |
| Motor hacmi | 1289 cm3 78.66 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Silindir çapı | 73 mm 2.87 in. |
| Silindir içi vuruş | 77 mm 3.03 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8.5:1 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3.3 Lt 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4.8 Lt 5.07 US qt | 4.22 UK qt |