Abarth Pulse 1.3 T270 (175 bg) Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Abarth |
| Model | Pulse |
| Nesil | Abarth Pulse |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.3 T270 (175 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat 130.49 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 7.3 Kg/bg, 136.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 210.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 175 bg @ 5750 dev/dak |
| Litre başına güç | 131.4 bg/Lt |
| Tork | 270 Nm @ 1850 dev/dak 199.14 lb.-ft. @ 1850 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | GSE T270 |
| Motor hacmi | 1332 cm3 81.28 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 70 mm 2.76 in. |
| Silindir içi vuruş | 86.5 mm 3.41 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | SOHC, MultiAir III |
| Motor yağı kapasitesi | 4.8 Lt 5.07 US qt | 4.22 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1280 Kg 2821.92 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1680 Kg 3703.77 lbs. |
| Azami yük | 400 Kg 881.85 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 370 Lt 13.07 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 47 Lt 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4115 mm 162.01 in. |
| Genişlik | 1777 mm 69.96 in. |
| aynalar dahil genişlik | 1989 mm 78.31 in. |
| Yükseklik | 1575 mm 62.01 in. |
| Dingil Mesafesi | 2532 mm 99.69 in. |
| Ön tekerlek izi | 1484 mm 58.43 in. |
| Arka tekerlek izi | 1510 mm 59.45 in. |
| Yerden yükseklik | 188 mm 7.4 in. |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20° |
| Kalkış açısı | 27° |
| rampa açısı | 21.2° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Helezon yay, Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 305x28 mm |
| Arka frenler | Kampana, 203 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/50 R17; 215/45 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 17; 7.5J x 18 |