| Genel Bilgiler |
| Marka | Anadol |
|---|
| Model | A Serisi |
|---|
| Nesil | Anadol A8 |
|---|
| Üretim Başlangıç Yılı | 1981 |
|---|
| Gövde Tipi | 4 kapılı sedan |
|---|
| Koltuk Sayısı | 5 |
|---|
| Kapı Sayısı | 4 |
|---|
| Performans |
| Şehir İçi Yakıt Tüketimi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Şehir Dışı Yakıt Tüketimi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Ortalama Yakıt Tüketimi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 16.0 saniye |
|---|
| Maksimum Hız | 145 km/saat |
|---|
| Ağırlık/Güç Oranı | 12.1 kg/bhp |
|---|
| Ağırlık/Tork Oranı | 7.56 kg/Nm |
|---|
| Motor |
| Güç | 78 bhp @ 5200 rpm |
|---|
| Tork | 125 Nm @ 2700 rpm |
|---|
| Motor Düzeni | Önden, boyuna |
|---|
| Motor Modeli/Kodu | Pinto TL16H |
|---|
| Motor Hacmi | 1593 cm³ |
|---|
| Silindir Adedi | 4 |
|---|
| Motor Konfigürasyonu | Sıralı |
|---|
| Sıkıştırma Oranı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Silindir Başına Düşen Valf | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Yakıt Enjeksiyon Sistemi | Karburatörlü |
|---|
| Motor Aspirasyonu | Doğal emişli |
|---|
| Valf Yapısı | SOHC |
|---|
| Motor Yağı Kapasitesi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Soğutma Sıvısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Motor Sistemleri | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Hacim ve Ağırlıklar |
| Ağırlık | 945 kg |
|---|
| Maksimum Ağırlık | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Azami Yük | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Bagaj Hacmi En Az | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Bagaj Hacmi En Fazla | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Yakıt Deposu Hacmi | 39 L |
|---|
| Frenli Treyler Yükü (12%) | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Frensiz Treyler Yükü | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Boyutlar |
| Uzunluk | 4510 mm |
|---|
| Genişlik | 1645 mm |
|---|
| Yükseklik | 1410 mm |
|---|
| Dingil Mesafesi | 2565 mm |
|---|
| Ön Tekerlek İzi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Arka Tekerlek İzi | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Yerden Yükseklik | Bilgi mevcut değil |
|---|
| En Az Dönüş Açısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Yaklaşım Açısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Kalkış Açısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Rampa Açısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Tırmanış Açısı | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Sığ Derinliği | Bilgi mevcut değil |
|---|
| Şanzıman, Fren ve Süspansiyon |
| Aktarma Mimarisi | Önden motorlu, arkadan itişli |
|---|
| Çekiş | Arkadan itiş (RWD) |
|---|
| Vites Sayısı ve Şanzıman Tipi | 4 ileri manuel şanzıman |
|---|
| Ön Süspansiyon | Bağımsız yaylı süspansiyon |
|---|
| Arka Süspansiyon | Yaprak yaylı süspansiyon |
|---|
| Ön Frenler | Disk frenler |
|---|
| Arka Frenler | Drum frenler |
|---|
| Yardımcı Sistemler | ABS, EBD |
|---|
| Direksiyon Tipi | Direksiyon kutusu |
|---|
| Direksiyon | Hidrolik direksiyon |
|---|
| Lastik Boyutu | 165 SR 13 |