Aspark OWL Prototype (435 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Aspark |
| Model | OWL |
| Nesil | Aspark OWL Prototype |
| Modifikasyonu (Motor) | (435 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 2 saniye |
| Maksimum sürat | 280 km/saat 173.98 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2 Kg/bg, 511.8 bg/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 150 km 93.21 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 435 bg |
| Elektrikli motor torku | 764 Nm 563.5 lb.-ft. |
| Sistem gücü | 435 bg |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 850 Kg 1873.93 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4830 mm 190.16 in. |
| Genişlik | 1935 mm 76.18 in. |
| Yükseklik | 990 mm 38.98 in. |
| Dingil Mesafesi | 2757 mm 108.54 in. |
| Ön tekerlek izi | 1603 mm 63.11 in. |
| Arka tekerlek izi | 1552 mm 61.1 in. |
| Yerden yükseklik | 90 mm 3.54 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 275/30 R19; 355/30 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |