| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Audi |
| Model | A5 |
| Nesil | Audi A5 Cabriolet (F5, facelift 2019) |
| Modifikasyonu (Motor) | 40 TFSI (204 bg) Mild Hybrid quattro S tronic |
| Üretim başlangıç yılı | Ağustos, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrid Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.6-7.5 Lt/100 km
35.64 - 31.36 US mpg 42.8 - 37.66 UK mpg 15.15 - 13.33 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 150-170 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 7.8-8.2 Lt/100 km
30.16 - 28.68 US mpg 36.22 - 34.45 UK mpg 12.82 - 12.2 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.0-5.6 Lt/100 km
47.04 - 42 US mpg 56.5 - 50.44 UK mpg 20 - 17.86 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 6.0-6.5 Lt/100 km
39.2 - 36.19 US mpg 47.08 - 43.46 UK mpg 16.67 - 15.38 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 138-150 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.1 saniye |
| Maksimum sürat | 234 km/saat 145.4 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 8.5 Kg/bg, 117.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.4 Kg/Nm, 183.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 204 bg @ 4475-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 102.8 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 1450-4475 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 1450-4475 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | DMSA |
| Motor hacmi | 1984 cm3 121.07 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82.5 mm 3.25 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.8 mm 3.65 in. |
| Sıkıştırma oranı | 12.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 5.2 Lt 5.49 US qt | 4.58 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1740 Kg 3836.04 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| Azami yük | 480 Kg 1058.22 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 370 Lt 13.07 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4697 mm 184.92 in. |
| Genişlik | 1846 mm 72.68 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2029 mm 79.88 in. |
| Yükseklik | 1384 mm 54.49 in. |
| Dingil Mesafesi | 2764 mm 108.82 in. |
| Ön tekerlek izi | 1587 mm 62.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1568 mm 61.73 in. |
| ön çıkıntı | 898 mm 35.35 in. |
| arka çıkıntı | 1035 mm 40.75 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, yalnızca karışık modda çalışma imkanı ile aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler hareket ettirilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman S tronic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/50 R17 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 17 |