Audi Q4 e-tron Concept 82 kWh (306 bg) Quattro modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Audi |
| Model | Q4 e-tron |
| Nesil | Audi Q4 e-tron Concept |
| Modifikasyonu (Motor) | 82 kWh (306 bg) Quattro |
| Üretim başlangıç yılı | 2019 yıl |
| Son üretim yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.3 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Elektrikle gidilebilen menzil | >450 km 279.62 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 102 bg |
| Elektrikli motor torku | 150 Nm 110.63 lb.-ft. |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Sistem gücü | 306 bg |
| Sistem tork | 460 Nm 339.28 lb.-ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4590 mm 180.71 in. |
| Genişlik | 1950 mm 76.77 in. |
| Yükseklik | 1610 mm 63.39 in. |
| Dingil Mesafesi | 2770 mm 109.06 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |