BAC Mono 2.5 (305 bg) Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BAC |
| Model | Mono |
| Nesil | BAC Mono |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.5 (305 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2016 yıl |
| Son üretim yılı | 2020 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Roadster |
| Koltuk Sayısı | 1 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 273 km/saat 169.63 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 1.9 Kg/bg, 525.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 1.9 Kg/Nm, 531 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 305 bg |
| Litre başına güç | 122.6 bg/Lt |
| Tork | 308 Nm 227.17 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Orta, boyuna |
| Motor hacmi | 2488 cm3 151.83 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 100 mm 3.94 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC-VVT |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 580 Kg 1278.68 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 35 Lt 9.25 US gal | 7.7 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3952 mm 155.59 in. |
| Genişlik | 1836 mm 72.28 in. |
| Yükseklik | 1110 mm 43.7 in. |
| Dingil Mesafesi | 2565 mm 100.98 in. |
| Yerden yükseklik | 100-110 mm 3.94 - 4.33 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Lastik boyutu | 205/40 R17; 245/40 R17 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 17; 8.5J x 17 |